TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

40 firm w kampanii "Rowerem do pracy" w Krakowie
InfoBike.pl - Opublikowano: 25.08.2017 15:21:46
40 firm w kampanii "Rowerem do pracy" w Krakowie

Kampania "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca… i tak w kółko" organizowana przez Urząd Miasta Krakowa zatacza coraz szersze kręgi.

Obecnie zaangażowanych jest w nią ponad 40 firm i instytucji, których pracownicy zdecydowali się porzucić samochód na rzecz roweru. W minionym miesiącu uczestnicy projektu przejechali na jednośladach ponad 62 700 km, czyli objechali naszą planetę wzdłuż równika blisko półtora raza!

Przypomnijmy, celem akcji "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca… i tak w kółko" jest zachęcanie pracowników do korzystania z rowerów podczas podróży do i z pracy, tak aby zmniejszyć liczbę samochodów na ulicach naszego miasta. Organizatorom szczególnie zależy, aby w projekt włączyły się osoby, które dotąd dojeżdżały do pracy, korzystając z koni mechanicznych.

Wśród firm, które zaangażowały się w inicjatywę znajdują się: ABM S.A., AMK Kraków S.A., Aon Corporation, ASSA ABLOY Poland sp. z o.o., Auchan Kraków, BUDOPOL Sp. z o.o., Deloitte, EmiTel Sp. z o.o., Extend Vision Sp. z o.o., Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie, Genpact Poland, Grupa Kapitałowa Selvita, HID Global, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Mota-Engil Central Europe S.A., PerkinElmer Shared Services Sp. z o.o., Biuro Projektów konst.RA, Sico Polska Sp. z o.o., SKK S.A., SolarWinds Poland Sp.z o.o, Transbud Nowa Huta S.A., TechnipFMC, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie, Zespół Ekonomiki Oświaty w Krakowie, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie.

W lipcu do pracy na rowerze podróżowało w ramach kampanii w sumie więcej niż 400 osób, które przejechały łącznie ponad 62 700 km. Dziesięciu osobom udało się osiągnąć 100% frekwencję, a 44 – powyżej 90%. Do wielu wyróżniających się rowerzystów trafiły nagrody – upominki rowerowe i bilety do kina.

Organizatorzy wciąż jednak liczą na więcej! Zainteresowane udziałem w akcji firmy i instytucje prosimy o kontakt z adresem joanna.majdecka@um.krakow.pl. Informacje są także udzielane pod numerem telefonu 12 616 87 70.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
UM Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....