TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoTram

InfoAir

10. Nocny Przejazd Rowerowy w Gdyni
InfoBike.pl - Opublikowano: 24.08.2017 15:20:54
10. Nocny Przejazd Rowerowy w Gdyni

W przedostatnią sobotę wakacji, 26 sierpnia, zapraszamy na dziesiąty Nocny Przejazd Rowerowy w Gdyni. Każdy, kto chce w letnią, sierpniową noc podziwiać śpiącą Gdynię z perspektywy rowerowego siodełka, jest mile widziany. Wystarczy rower, działające lampki i chęci.

Aż chciałoby się zaśpiewać: "Właśnie tak - tak wygląda moje miasto nocą". A jak? Przekonają się uczestnicy dziesiątego Nocnego Przejazdu Rowerowego, który 26 sierpnia o godz.20.30 ruszy ze Skweru Kościuszki. Z okazji okrągłej edycji organizatorzy zaplanowali trasę przez miejsca najbardziej kojarzące się z Gdynią, czyli tereny portowe.

Przebieg trasy: al.Topolowa, Skwer Kościuszki, al. Jana Pawła II, Skwer Kościuszki, al. Jerzego Waszyngtona, ul. Świętego Piotra, ul. Tadeusza Wendy, ul. Bernarda Chrzanowskiego Rondo Karlskrona (trzeci zjazd w ul. Polską), ul. Polska, ul. Janka Wiśniewskiego, Estakada Eugeniusza Kwiatkowskiego, ul. płk. Stanisława Dąbka, ul. Arciszewskich, Rondo Bitwy pod Oliwą (pierwszy zjazd w ul.Śmidowicza), ul. Unruga, ul. Kwiatkowskiego, ul. Morska, Droga Gdyńska, al. Zwycięstwa, ul. Świętojańska, skwer Plymouth, al. Piłsudskiego, bulwar Feliksa Nowowiejskiego, al. Topolowa.

Uczestnicy przejazdu podróżować będą ulicami i ścieżkami rowerowymi, gdzie w wielu miejscach jedynym źródłem światła będą światełka rowerów. Bardzo ważne jest więc, aby były one sprawne, zarówno przednie, jak i tylne.

- Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych. Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących - prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów - mówi Jakub Ubych ze stowarzyszenia In Gremio - organizatora przejazdu.

Godzina zakończenia imprezy zależeć będzie od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci. Organizatorzy przewidują jednak, że przejazd zakończy się jeszcze przed północą. Liczą też na sporą frekwencję rowerowych pasjonatów..

Uwaga! W czasie trwania imprezy wystąpią zmiany organizacji ruchu na trasie przejazdu. Niektóre ulice mogą chwilowo zostać wyłączone z ruchu. Prosimy o ostrożność i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem oraz służb zabezpieczających zgromadzenie. Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
UM Gdynia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....